قوانین و مقررات

قوانين و مقررات

الف - زمان ثبت و پيگيري سفارش

مشتريان مي‌توانند در 24 ساعت شبانه روز سفارش خود را در سيستم ثبت کنند، سفارشات در اولين فرصت بررسي خواهد شد. سفارشات معمولا از شنبه تا چهارشنبه بين ساعات 9 تا 17 بررسي و ارسال خواهند شد.

ب- نحوه پرداخت

     پرداخت به سه شکل قابل انجام مي باشد:

پرداخت آنلاين
به وسيله کليه کارت هاي عضو شبکه شتاب مي توانيد از طريق درگاه هاي داخل سايت ابزار مارکت مبلغ خريد را پرداخت نماييد.


کارت به کارت
سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طريق شماره کارت 8390 1124  3378  6104 بانک ملت به نام شرکت طرح و احداث پايدار واريز نماييد و بعد از تکميل فرآيند خريد با کارشناسان فروش ما تماس بگيريد.


پرداخت در محل تحويل
امکان پرداخت در محل در حال حاضر تنها براي شهر تهران وجود دارد و ساير شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش مي باشند. به کاربران محترم توصيه مي‌شود جهت تسريع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اينترنتي انجام دهند. با وجود اين، براي آسودگي بيشتر آن دسته از مشترياني که تمايل دارند هزينه سفارش خود را هنگام دريافت آن پرداخت کنند، کالا تک اين امکان را نيز فراهم آورده است که در صورتي که آدرس تحويل سفارش آنها شهر تهران بوده هزينه را هنگام تحويل گرفتن سفارش، به صورت نقدي يا با استفاده از کارتخوان پرداخت نمايند.

سفارش هايي که در روزهاي کاري شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، نهايتا تا 24 ساعت بعد تحويل داده مي‌شوند. سفارش هايي که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند زمان 24 ساعت از اولين وقت روز کاري بعد محاسبه خواهد شد.

 

 

 

ج- ارسال و بيمه سفارش ها

سفارشات مشتريان معمولا در بازه 3 تا 24 ساعته ، پردازش و ارسال خواهند شد. ارسال سفارش‌ها در داخل شهر تهران از طريق پيک موتوري صورت مي‌گيرد و سفارش‌هاي مربوط به ديگر شهرها از طريق پست سفارشي ارسال خواهد شد.

تمامي ارسال‌ها مشمول بيمه هستند؛ به اين معني که در صورتي که بسته تحويل گرفته شده حاوي ايرادي باشد حامل وظيفه تقبل هزينه را بر عهده دارد. تمام تلاش فروشگاه کالاتک بر اين است که تمامي مرسولات با بالاترين کيفيت توسط مشتري دريافت شود.

 

 

د- خسارات فيزيکي بسته سفارش ها

مديريت فروشگاه از مشتريان عزيز تقاضا دارد در هنگام تحويل سفارش‌هاي خود، خصوصاً سفارش‌هاي خارج از تهران، سلامت فيزيکي بسته خود را بررسي کرده و در صورت وجود ايرادات فيزيکي مهم، از قبول محموله خودداري کرده و مراتب را به فروشگاه کالاتک و حامل اطلاع دهند

ه- تامين محصولات

تمامي محصولات فروشگاه کالاتک از شرکت‌هاي معتبر و نمايندگان اصلي برندهاي مطرح بازار تهيه مي‌شود و تيم تأمين فروشگاه کالاتک تلاش زيادي در زمينه تأمين و ارتباط با تأمين‌کنندگان معتبر انجام مي‌دهد. شايان ذکر است بيشتر محصولات فروشگاه شامل گارانتي‌هاي اصلي هستند و در صورتي که محصولي داراي گارانتي اصلي نباشد، به اين معني است که اين برند در ايران گارانتي نمي‌شود و خود کالاتک مسئوليت گارانتي آن را بر عهده خواهد گرفت.

و- ايرادات محصولات و بازگشت سفارش ها

در صورتي که محصول دريافت شده داراي ايراداتي باشد که پس از گشايش بسته محصول مشخص شود يا اينکه مشتري به هر دليلي از محصول رضايت نداشته باشد، مي‌تواند سفارش خود را بازگرداند. ضروري است پيش از هر چيز قوانين بازگشت کالا در قسمت مربوطه در سايت و يا کاتالوگ بازگشت محصولات مطالعه شود. شايان ذکر است وجه سفارشات در اولين فرصت به حساب وي بازگردانده خواهد شد

 

ز- حريم خصوصي

کالاتک با تاکيد بر احترامي که براي حريم شخصي کاربران قائل است، براي خريد، ثبت نظر يا استفاده از برخي امکانات وب‌سايت اطلاعاتي را از کاربران درخواست مي‌کند تا بتواند خدماتي امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. براي پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتي مانند آدرس، شماره تلفن و ايميل مورد نياز است و از آنجا که کليه فعاليت‌هاي کالاتک قانوني و مبتني بر قوانين تجارت الکترونيک صورت مي‌گيرد و طي فرايند خريد، فاکتور رسمي و بنا به درخواست مشتريان حقوقي گواهي ارزش افزوده صادر مي‌شود، از اين رو وارد کردن اطلاعاتي مانند نام و کد ملي براي اشخاص حقيقي يا کد اقتصادي و شناسه ملي براي خريدهاي سازماني لازم است. يادآوري مي‌شود آدرس ايميل و تلفن‌هايي که مشتري در پروفايل خود ثبت مي‌کند، تنها آدرس ايميل و تلفن‌هاي رسمي و مورد تاييد مشتري است و تمام مکاتبات و پاسخ‌هاي شرکت از طريق آنها صورت مي‌گيرد.
بنابراين درج آدرس، ايميل و شماره تماس‌هاي همراه و ثابت توسط مشتري، به منزله مورد تاييد بودن صحت آنها است و در صورتي که موارد فوق به صورت صحيح يا کامل درج نشده باشد، کالاتک جهت اطمينان از صحت و قطعيت ثبت سفارش مي‌تواند از مشتري، اطلاعات تکميلي و بيشتري درخواست کند.
مشتريان مي‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص ديگري را براي تحويل گرفتن سفارش وارد کنند و کالاتک تنها براي ارسال همان سفارش، از اين اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنين کالاتک ممکن است براي ارتباط با مشتريان، بهينه‌سازي محتواي وب‌سايت و تحقيقات بازاريابي از برخي اطلاعات استفاده کند و براي اطلاع‌رساني رويدادها و اخبار، خدمات و سرويس‌هاي ويژه يا پروموشن‌ها، براي اعضاي وب‌سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد. در صورتي که کاربران تمايل به دريافت اينگونه ايميل‌ها و پيامک‌ها نداشته باشند، مي‌توانند عضويت دريافت خبرنامه کالاتک را در پروفايل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ي موافقت ضمني با دريافت ايميل‌ها و پيام‌ها و سلب حق اعتراض مي‌باشد.

توجه داشته باشيد 30004747474723 که شماره‌اي است که کالاتک از طريق آن براي کاربران و مشتريان خود پيامک (اس‌ام‌اس) ارسال مي‌کند. همچنين اين شماره‌‌ها، سامانه ارسال پيامک است که وضعيت پردازش سفارش يا رويدادها، خدمات و سرويس‌هاي ويژه کالاتک را به اطلاع کاربران مي‌رساند و روشن است که امکان دريافت پيام‌هاي شما از طريق آن وجود ندارد.
همچنين ممکن است کالاتک از طريق شماره 30004747474723 براي برخي کاربران يا مشتريان خود، سوال نظرسنجي ارسال کند.
بنابراين ارسال هرگونه پيامک تحت عنوان کالاتک، با هر شماره ديگري تخلف و سوء استفاده از نام کالاتک است و در صورت دريافت چنين پيامکي، لطفاً جهت پيگيري قانوني آن را به 
Info@kalatek.com اطلاع دهيد.